O firmie
Siedziba w Pyskowicach
 

SPECJALISTA to sklep z artykułami wyposażenia wnętrz.

Firma powstała w 2000 roku. Prowadzi swą działalność na terenie południowej Polski w województwach śląskim oraz opolskim. Siedziba mieści się w Pyskowicach.
Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i hurtowych. Ciągle poszerzamy i urozmaicamy nasz asortyment poprzez wzbogacanie wzornictwa i dostosowanie jakości i cen do wymogów rynku, dlatego współpracujemy z partnerami markowych firm polskich i zagranicznych.

Salon sprzedaży - Specjalista Pyskowice

Materiały do remontu

zawarte w ofercie to głównie artykuły potrzebne do wykończeń zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. W bogatej ofercie znajdują się takie produkty jak: boazerie MDF ścienne oraz sufitowe, boazerie PCV, laminowane panele podłogowe, podłogi drewniane (warstwowe i lite), listwy wykończeniowe, drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, korek ścienny oraz podłogowy, płytki ceramiczne podłogowe i ścienne, gres, ceramika oraz armatura łazienkowa, meble łazienkowe, farby, chemia budowlana, karnisze, oświetlenie halogenowe oraz LED, klamki, narzędzia oraz elektronarzędzia i wiele innych produktów.


Salon sprzedaży - Specjalista Pyskowice
Naszymi dostawcami są czołowi producenci z Polski, znani i uznani producenci z wielu krajów Europy: głównie z Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Francji.

Salon sprzedaży - Specjalista Pyskowice


W naszych salonach sprzedaży jest wiele gotowych aranżacji, a nasi sprzedawcy gwarantują fachową, profesjonalną i kompleksową obsługę.

 

Celem firmy, jak sama nazwa wskazuje, jest wysokiej jakości sprzedaż specjalistyczna.

 

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów

Dołączcie do grupy naszych zadowolonych klientów

 

Dział Obsługi Klienta

Specjalista

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl