Producenci

Chemia budowlana dostępna w sklepie Specjalista to bogaty katalog produktów, które są niezbędne przy pracach remontowych, montażowych i wykończeniowych. Specjalnie dla naszych Klientów wybraliśmy sprawdzone przez fachowców produkty renomowanych producentów, które odznaczają się doskonałą jakością, ale także rozsądną ceną!

 

Akryl Soudal biały 280 ml Akryl Soudal biały 280 ml
Producent: Soudal
Cena:

12,90 zł

szt.
zobacz więcej
Akryl Soudal czarny 280 ml Akryl Soudal czarny 280 ml
Producent: Soudal
Cena:

12,90 zł

szt.
zobacz więcej
Akryl Soudal szary 280 ml Akryl Soudal szary 280 ml
Producent: Soudal
Cena:

12,90 zł

szt.
zobacz więcej
Środek gruntujący WIM 5 kg Środek gruntujący WIM 5 kg
Producent: WIM
Cena:

24,00 zł

szt.
zobacz więcej
Warstwa kontaktowa WIM 3 kg Warstwa kontaktowa WIM 3 kg
Producent: WIM
Cena:

59,00 zł

szt.
zobacz więcej

Najlepsze kleje, pianki i zaprawy

Podczas prac montażowych i wykończeniowych przydaje się nowoczesna chemia budowlana, która przyśpiesza łączenie poszczególnych elementów, wypełnia estetycznie szczeliny lub służy do izolacji. W tej kategorii produktów proponujemy między innymi następujące materiały wykończeniowe:

  • doskonałe zaprawy klejące – w tym wysoko elastyczne zaprawy do montażu płytek oraz wzmocnione zaprawy cienkowarstwowe
  • kleje montażowe – wśród nich mamy kleje białe i bezbarwne, kleje błyskawiczne (działają już po 1 sekundzie!), kleje wzmocnione włóknem, a także kleje specjalne np. klej do blach, klej do luster, czy klej montażowy do paneli
  • akryl montażowy – idealny do spoinowania i maskowania szpar oraz ubytków w ścianach i sufitach
  • pianki montażowe – szybko utwardzalne pianki do montażu i izolacji stolarki okiennej i drzwiowej
  • środki gruntujące oraz zaprawy wyrównujące.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie materiały wykończeniowe odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, dlatego zaspokoją najwyższe wymagania profesjonalistów. Można się z nimi zapoznać przed zakupem, ponieważ zadbaliśmy o wyczerpujące opisy wszystkich produktów.

Fugi o wyjątkowych walorach technicznych i dekoracyjnych

W kategorii chemia budowlana w naszym sklepie osobne miejsce zajmują fugi, czyli materiały wykończeniowe służące do spoinowania płytek ceramicznych, gresowych, klinkierów i innych materiałów ściennych i podłogowych. W naszym sklepie znaleźć można przede wszystkim uniwersalne fugi cementowe, ale także specjalne fugi o zmniejszonej absorpcji wody, które idealnie nadają się do spoinowania płytek na balkonach i tarasach, a także w łazienkach. Proponujemy fugi mrozoodporne i wodoodporne, odporne na ścieranie, a także zapobiegające rozwojowi grzybów i pleśni. Zadbaliśmy również o to, by fugi były dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i zapewniały świetny efekt dekoracyjny.

Właściwie dobrane materiały wykończeniowe często decydują o efekcie końcowym prac. Serdecznie polecamy produkty dostępne w naszym sklepie, ponieważ zostały one wyselekcjonowane na podstawie rekomendacji fachowców używających takich materiałów na co dzień. Wybierz sprawdzoną chemię budowlaną w sklepie Specjalista, a wszelkie prace montażowe i wykończeniowe pójdą Ci jak z płatka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl