Producenci

Chemia budowlana dostępna w sklepie Specjalista to bogaty katalog produktów, które są niezbędne przy pracach remontowych, montażowych i wykończeniowych. Specjalnie dla naszych Klientów wybraliśmy sprawdzone przez fachowców produkty renomowanych producentów, które odznaczają się doskonałą jakością, ale także rozsądną ceną!

 

WIM fuga cementowa 2 kg WIM fuga cementowa 2 kg
Producent: WIM
Cena: 25,00 zł
zobacz więcej
WIM fuga cementowa 5 kg WIM fuga cementowa 5 kg
Producent: WIM
Cena: 50,00 zł
zobacz więcej
Akryl Soudal biały 280 ml Akryl Soudal biały 280 ml
Producent: Soudal
Cena: 12,90 zł
szt.
zobacz więcej
Akryl Soudal czarny 280 ml Akryl Soudal czarny 280 ml
Producent: Soudal
Cena: 12,90 zł
szt.
zobacz więcej
Akryl Soudal szary 280 ml Akryl Soudal szary 280 ml
Producent: Soudal
Cena: 12,90 zł
szt.
zobacz więcej
Środek gruntujący WIM 5 kg Środek gruntujący WIM 5 kg
Producent: WIM
Cena: 24,00 zł
szt.
zobacz więcej
Warstwa kontaktowa WIM 3 kg Warstwa kontaktowa WIM 3 kg
Producent: WIM
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej

Najlepsze kleje, pianki i zaprawy

Podczas prac montażowych i wykończeniowych przydaje się nowoczesna chemia budowlana, która przyśpiesza łączenie poszczególnych elementów, wypełnia estetycznie szczeliny lub służy do izolacji. W tej kategorii produktów proponujemy między innymi następujące materiały wykończeniowe:

  • doskonałe zaprawy klejące – w tym wysoko elastyczne zaprawy do montażu płytek oraz wzmocnione zaprawy cienkowarstwowe
  • kleje montażowe – wśród nich mamy kleje białe i bezbarwne, kleje błyskawiczne (działają już po 1 sekundzie!), kleje wzmocnione włóknem, a także kleje specjalne np. klej do blach, klej do luster, czy klej montażowy do paneli
  • akryl montażowy – idealny do spoinowania i maskowania szpar oraz ubytków w ścianach i sufitach
  • pianki montażowe – szybko utwardzalne pianki do montażu i izolacji stolarki okiennej i drzwiowej
  • środki gruntujące oraz zaprawy wyrównujące.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie materiały wykończeniowe odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, dlatego zaspokoją najwyższe wymagania profesjonalistów. Można się z nimi zapoznać przed zakupem, ponieważ zadbaliśmy o wyczerpujące opisy wszystkich produktów.

Fugi o wyjątkowych walorach technicznych i dekoracyjnych

W kategorii chemia budowlana w naszym sklepie osobne miejsce zajmują fugi, czyli materiały wykończeniowe służące do spoinowania płytek ceramicznych, gresowych, klinkierów i innych materiałów ściennych i podłogowych. W naszym sklepie znaleźć można przede wszystkim uniwersalne fugi cementowe, ale także specjalne fugi o zmniejszonej absorpcji wody, które idealnie nadają się do spoinowania płytek na balkonach i tarasach, a także w łazienkach. Proponujemy fugi mrozoodporne i wodoodporne, odporne na ścieranie, a także zapobiegające rozwojowi grzybów i pleśni. Zadbaliśmy również o to, by fugi były dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i zapewniały świetny efekt dekoracyjny.

Właściwie dobrane materiały wykończeniowe często decydują o efekcie końcowym prac. Serdecznie polecamy produkty dostępne w naszym sklepie, ponieważ zostały one wyselekcjonowane na podstawie rekomendacji fachowców używających takich materiałów na co dzień. Wybierz sprawdzoną chemię budowlaną w sklepie Specjalista, a wszelkie prace montażowe i wykończeniowe pójdą Ci jak z płatka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl