Producenci

Korek ścienny

Korek ścienny oraz inne wyroby korkowe coraz częściej goszczą w polskich domach. Za ich wyborem przemawia przy tym nie tylko ich atrakcyjny wygląd, ale i szereg innych zalet. Najczęściej w tym kontekście wymienia się ich lekkość i obojętność chemiczną, a także wielość mniej i bardziej niekonwencjonalnych zastosowań. Te, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, powinny przy tym usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

Panele korkowe i ich zastosowanie

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z domem, czy tez mieszkaniem, to właśnie wykonana ze starannością podłoga ma ogromny wpływ na komfort odczuwany podczas przebywania w nim. Panele korkowe są wybierane coraz częściej przede wszystkim dlatego, że zapewniają pożądany przez domowników komfort cieplny. Docenić jednak należy i to, że stanowią znakomitą barierę akustyczną, a ich utrzymanie w czystości nie jest zadaniem skomplikowanym. Samo chodzenie po podłodze korkowej jest przyjemne, ona sama zaś sprawdza się znakomicie także jako miejsce zabaw dzieci. Są trwałe i ekologiczne spełniając w ten sposób najważniejsze wymogi, jakie stawiamy przed rozwiązaniami przyszłości.

Zastosowanie profili i listew korkowych

Decydując się na podłogi korkowe należy liczyć się z tym, że przydatne okażą nam się również przypodłogowe profile i listwy korkowe. Te, które oferujemy w naszym sklepie, odznaczają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również funkcjonalnością. Posiadają specjalne otwory, dzięki którym możliwe staje się przeprowadzenie kabla, ich instalacja przebiega więc szybko i nie musi wymagać pomocy z zewnątrz.

Sprawdzona chemia do korka

Nie zapominamy również o tym, że instalacja podłogi korkowej oraz innych elementów wykonanych z korka dekoracyjnego, wymaga odpowiednich środków chemicznych. Kupowanie ich w miejscach, które nie budzą zaufania, może obniżyć trwałość i funkcjonalność konstrukcji, dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno emulsje, jak i kleje, które ułatwiają realizację tego zadania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl