Opcje przeglądania
Dostępność
Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Drzwi wewnętrzne zazwyczaj traktowane są trochę po macoszemu, ponieważ wyzwania przed nimi stojące są w naturalny sposób dużo mniejsze od tych, z jakimi mierzyć się muszą drzwi wyjściowe. Nie oznacza to jednak, że można zignorować kwestie trwałości takich drzwi. Trwałe drzwi wewnętrzne Pol-Skone idealnie znajdują równowagę pomiędzy ceną i jakością produktu i są wyprodukowane na najwyższym poziomie.

Drzwi do każdego domu

Drzwi Pol-skone to drzwi drewniane obłożone płytami HDF. Wewnątrz możemy znaleźć strukturę plastra miodu, wypełnienie pełne lub wypełnienie z otworami w zależności od tego, jak bardzo solidnych drzwi potrzebujemy i w jakim stopniu mają tłumić hałasy. W ich wyposażeniu standardowym znajdziemy szkło o grubości 4mm (w modelach posiadających przeszklenia), zamek tradycyjny lub magnetyczny jednopunktowy, a także zawiasy metalowe w systemie B, D lub M w zależności od tego, do jakiej ościeżnicy są kupowane.

W drzwiach Pol-Skone można stosować także wyposażenie dodatkowe, w tym przede wszystkim dodatkowe zawiasy dla większych modeli drzwi, wypełnienie wnętrza, o którym mowa była już prędzej, jak również specjalne ramiaki do samodzielnego skracania drzwi. W drzwiach można zamontować ponadto wcięcie wentylacyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl