Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Diamentowe wiertła dostępne są w różnych odmianach, typach i rodzajach wiązań i metod produkcji. Ważne jest, aby użytkownik zrozumiał różnice między rodzajami wierteł diamentowych ich przeznaczeniem i wpływem na wydajność. Inne bowiem urządzenia będą znajdowały zastosowanie do rozmaitych powierzchni. Do wyboru mamy tutaj wiertła do metalu czy wiertła do drewna.

Wiertła diamentowe

Każde wiertła diamentowe są zaprojektowane do określonego zastosowania, a zatem może reagować inaczej w różnych warunkach. To, co zadziałało dla jednej aplikacji, może nie działać dla innej.

Sam diament jest najtwardszym materiałem znanym ludzkości. W przypadku wierteł / narzędzi diamentowych diament szlifuje materiał na poziomie mikro (nano). Ze względu na swoją twardość będzie działać na wszystkich rodzajach materiałów od twardości 40 w skali Rockwella i wyższych.

Diament obrabia najtwardszy materiał, w tym materiały, których nie „uszkodzą” inne konwencjonalne rodzaje materiałów ściernych jak stal szybkotnąca. Diamentowe wiertła szybciej wiercą, zapewniają gładszą jakość wykończenia powierzchni, stałą wydajność. Wiertła diamentowe są doskonałą alternatywą dla wierteł z węgli spiekanych i innych rodzajów wierteł W przeciwieństwie do wierteł ze stali szybkotnącej i innych rodzajów wierteł mają wydłużoną trwałość i są uniwersalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl