Opcje przeglądania
Dostępność
Producenci

Tanie drzwi zewnętrzne to nic nadzwyczajnego i nie jest to też żaden kompromis z jakością, ponieważ zastosowane w drzwiach Inter-Amber technologie pozwalają na uzyskanie znakomitego rezultatu przy naprawdę niskich kosztach. Znakomicie prezentuje się także estetyka drzwi.

Cechy drzwi Inter-Amber

Drzwi wewnętrzne Inter-Amber o drzwi drewniane, w których drewniany ramiak obłożony jest z dwóch stron gładkimi płytami HDF. Pomiędzy nimi stosowana jest standardowo struktura plastra miodu, ale za niewielką dopłatą można zdecydować się na wypełnienie jednolite lub płytę wiórową otworową, co znacznie wzmacnia konstrukcję.

Jeśli w danej opcji drzwi występuje przeszklenie, nabywca może liczyć na szybę o grubości 4 milimetrów z białym lub z brązowym zacienieniem. Za dodatkową opłatą możliwe jest wstawienie szyby ze szkła hartowanego.

We wszystkich drzwiach montowany jest zamek jednopunktowy magnetyczny lub na wkładkę. Zamykanie możliwe jest na klucz, na wkładkę lub z wykorzystaniem blokady łazienkowej.

Zawiasy w drzwiach wewnętrznych Inter-Amber można dostosować do ościeżnicy typu DIN, ościeżnicy drewnianej, do ościeżnicy metalowej lub do kryty DUO. Drzwi mogą po specjalnym wzmocnieniu współpracować z samozamykaczem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl